Služby :: StarChild

Služby

 

StarChild s.r.o. je autorizovaným distributorem značek Nienhuis Montessori, Toys for Life a Educo pro Českou republiku:

 

Nienhuis Montessori - nabízíme kompletní sortiment Montessori výukového materiálu, knih, nábytku i ostatních doplňkových produktů. Kvalita Montessori materiálu značky Nienhuis splňuje všechny normy a certifikace včetně certifikátu AMI a především je prověřena desítkami let užívání spokojenými zákazníky.

 

Toys for Life - dovážíme ucelenou řadu nadstavbového materiálu Toys for Life, který  rozšiřuje Montessori pedagogiku. S těmito kreativními pomůckami děti hravou formou opakují a propojují své dosavadní poznatky a zkušenosti.

 

Educo - dodáváme didaktický materiál, doplňkové pomůcky i hračky značky Educo, který také podporuje metodu Marie Montessori.

 

Náhradní díly - v případě potřeby Vám můžeme objednat i jednotlivé součásti pomůcek (např. ztracené kousky puzzle nebo krychličky růžové věže) tak, abychom šetřili Váš čas i peníze.

 


 

Xyloba - Jsme oficiálním dovozcem hudební kuličkové dráhy Xyloba do České republiky a na Slovensko.

Tato geniálně vymyšlená stavebnice podporuje v dětech zájem o hudbu a melodie a pomáhá utvořit si vizuální představu hudby.

 


 

Stockmar a Arts & Crafts - Kromě celé řady výtvarných potřeb pro kreativní činnosti jako malování barvami, voskovkami, pastelkami, tvoření z hlíny, modelíny i dalších materiálů dodáváme také přírodní voskové bločky z včelího vosku značky Stockmar.